רעננה

ג'ף רוזן במו"מ לרכישת מכבי רעננה

ראש העיר , חיים ברוידא, שמנהל את המגעים עם רוזן. אמר: "אני תקווה שג'ף רוזן אכן יקבל חסות על הקבוצה ומאמין שזה יקדם את הספורט ברעננה ואת בני העיר המככבים בקבוצה כיום". יושבת ראש מכבי רעננה, זיוה לב דגן, הודיעה על התפטרותה.

זאב גולדשמיט 10/06/2019
יושבת ראש מכבי רעננה, זיוה לב דגן, הודיעה על התפטרותה
צילום: זאב גולדשמיט

דרמה במועדון הכדורסל מכבי רעננה. ראש העיר חיים ברוידא אישר שהוא מנהל מגעים מתקדמים עם המיליונר היהודי ג'ף רוזן לרכישת קבוצת הכדורסל מכבי רעננה. במועדון מכבי רעננה קיבלו זאת בהפתעה, והיושבת ראש זיוה לב דגן שוחחה עם ברוידא והודיעה על התפטרותה.

ברוידא מנהל מגעים עם מזה שלושה חודשים עם נציגיו של רוזן, כשהמטרה היא לקדם את הקבוצה תוך השקעה כספית גדולה יותר. היום מכבי רעננה הקבוצה היא עירונית, ולמרות שהקבוצה מגייסת ספונסרים בעצמה, עיקר התקציב שלה מגיע מהעירייה.

"הספורט ברעננה הופך יותר ויותר למקצועני ורשות מקומית לא יכולה לעמוד וגם לא צריכה לשאת בנטל ההוצאות הגבוהות מעבר לתמיכה השנתית" אמר ברוידא. "רוזן הוא הבעלים של מכבי חיפה בכדורסל. בחמש השנים האחרונות השקיע כ 120 מיליוני שקלים והביא את מכבי חיפה להישגים ובזכות התמיכה שלו חזרה הקבוצה השנה לליגת העל, במידה רבה על חשבון הקבוצה שלנו "עירוני יובלים רעננה" שסיימה במקום הראשון וכשלה בשלב הפלייאוף.
בשעתו הייתי בין המתנגדים לאיחוד קבוצות הכדורסל של רעננה והרצליה ולו בגלל העובדה שהשם שניתן לקבוצה "בני השרון" לא היה בו כל זהות רעננית ורוב ההוצאות על הקבוצה במיליוני שקלים ניכפו על גב קופת העירייה.
אני תקווה שג'ף רוזן אכן יקבל חסות על הקבוצה ומאמין שזה יקדם את הספורט ברעננה ואת בני העיר המככבים בקבוצה כיום. זה יהיה הישג לספורט ברעננה אם אדם כמו ג'ף רוזן יקח על עצמו את ניהול המועדון".

כאמור, זיווה לב דגן הודיעה לברוידא שהיא מסיימת את תפקידה. "הודעתי לראש העיר על פרישתי, כי היינו שמורת טבע בכדורסל, ואני מאוד מאמינה בדרך הנוכחית של ניהול עם ספונסרים קטנים שמחברים אותם לקהילה וקידום שחקני בית צעירים. מה שעשינו עד היום היתה הדרך הנכונה, והיה צריך לתת לזה המשכיות. בתקציב מינימום שנמטוך מרוב המועדונים בליגה הלאומית הגענו לחצי גמר הפלייאוף עם חצי קבוצה שהם בוגרי המחלקה, והקבוצה שהדיחה אותנו היא הכי עשירה בארץ שגם העפילה לליגת העל. זה בסדר שראש העיר חושבת אחרת ממני, אבל אני טיפוס טוטאלי, לא יודעת לעשות שקר בנפשי".

עוד כתבות
אוריאל טרוצקי. מרעננה לנבחרת אורוגוואי
זאב גולדשמיט 12/06/2019
מנחם קורצקי , דרבי השרון בסוף הסיבוב
זאב גולדשמיט 11/06/2019
עדן זיו. אלופת ישראל לגילאי 16 בקפיצה במוט
זאב גולדשמיט 06/06/2019
דרור גורן (משמאל) והצוות המקצועי של הקבוצה
זאב גולדשמיט 29/05/2019
קבוצת הרוגבי נשים. ממשיכה לזכות בתארים
זאב גולדשמיט 29/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מה חדש בנחל שקמה?
מה חדש בנחל שקמה?
מתאחדים סביב סדבון
ראש עיריית כפר סבא , רפי סער
כמה ארנונה תשלמו השנה בכפר סבא?
האם יבנו 12 אלף יח"ד בצפון העיר?
כבר לא שקופה
כבר לא שקופה
חדש ברמב"ם: יח' לטיפול בנזקי טראומה נפשית
תאונת דרכים קשה בצפון
הרוג ושני פצועים בתאונה בסמוך לצומת כפר חיטים
ציורי נחום גוטמן
"מאחורי קירות המוזיאון"