רעננה

הוציא במרמה מתושב רעננה אלפי שקלים

בן 73 הגיש תביעה נגד תושב רעננה, שהואשם לאחרונה בסדרת מעשי עוקץ, לאחר שהצליח להוציא ממנו עשרות אלפי שקלים בעת ששהה בחו"ל

מיכאל פרוסמושקין 16/05/2019
הוציא במרמה מתושב רעננה אלפי שקלים
צילום אילוסטרציה iclip art

תושב רעננה, בן 73, הגיש לפני ימים אחדים תביעה אזרחית נגד גבר, המוכר מעבירות מרמה והונאה, על סך 80 אלף שקלים.

מהתביעה, שהוגשה לבית משפט השלום בכפ"ס,  עולה כי ב - 30 במרץ 2019 פגש הנתבע, תושב רעננה ומנוי במתקן ספורט בעיר, את התובע (דני - שם בדוי)  שהינו עובד במקום. תוך כדי השיחה ביניהם הציע הנתבע לדני לתת לו הלוואה בסך 40 אלף שקל, וזאת לאחר שהאחרון סיפר לנתבע את נסיבות חייו הקשות. במהלך השיחה, כך על פי התביעה, הגיש הנתבע לדני הסכם למתן הלוואה והצליח להוציא ממנו בדרכי עורמה את כרטיס האשראי ואת הקוד הסודי. דני טוען כי תוך כדי רישום ההסכם הראה הנתבע במכשיר הטלפון כי הפקיד לו לחשבון 80 אלף שקל. אולם, למחרת בדק דני את חשבון הבנק ואז התברר לו כי ביקש הוא שתי הלוואות מהבנק על סך כולל של 80 אלף שקל - דבר שלדבריו לא היה ולא נברא.

עוד טוען דני בתביעה כי התובע החל להוציא כספים מחשבון הבנק שלו וגזל ממנו 32 אלף שקל, בעת שדני שהה בחו"ל. לאחר חזרתו ארצה מיהר דני להגיש תלונה במשטרה.

יש לציין כי יממה לפני שדני הגיש תלונה במשטרה, כבר הוגש נגד הנתבע כתב אישום בגין מקרים אחרים בהם נטען כי קיבל וניסה לקבל במרמה ממשכירי דירות עשרות אלפי שקלים תוך ביצוע עבירות זיוף והתחזות לאיש קבע אשר זכאי להחזר כספי מהצבא עבור דיור בשכירות.

עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: מדריכה בעמותה גנבה אלפי שקלים מאדם שהעניקה לו סיוע
אישום: מדריכה בעמותה גנבה אלפי שקלים מאדם שהעניקה לו סיוע
ירון גדות , לא היה ולא נברא
העלבת עובדת ציבור או פייק ניוז?
הטביעה את בנה באמבטיה וזוכתה בגלל אי שפיות
אופרה בפארק
הדברה נגד חולדות בבית
פציעות סכין קטלניות יותר לנשים
חשד: עסקו בזיוף שטרות
לראשונה בישראל תחרות ארצית של אמני צבעי מים