רעננה

צעיר מרעננה הואשם בנהיגה בפסילה והימלטות משוטר

הצעיר, שהוגש נגדו כתב אישום בתום חקירת אגף התנועה, יישאר במעצר עד להחלטה אחרת. באמתחתו 14 הרשעות קודמות כולל נהיגה בזמן פסילה ואי ציות לשוטר

מיכאל פרוסמושקין 06/03/2019
כתב אישום חמור (iclipasrt)

בעקבות הגשת כתב האישום, החליט בימ"ש השלום לתעבורה בת"א כי, צעיר, בן 27, מרעננה יישאר במעצר עד החלטה אחרת בגין הימלטות משוטר ונהיגה בפסילה. 

בתאריך 21.2.19 כשהוא רכוב על אופנוע, התבקש הנאשם לעצור בצד הדרך לבדיקה.  במהלך הבדיקה בכביש 2 לכיוון כביש 5, טען הנאשם כי אין בידיו מסמכים מזהים והחל להימלט מהשוטר כשהוא רכוב על האופנוע ואינו שהה להוראות השוטר לעצור. לאחר סריקות הנאשם לא אותר.

במהלך הימים האחרונים בוצעו ע"י בלשי וחוקרי אגף התנועה פעולות חקירה ואיתור שהובילו אל הנאשם. אתמול, יום שלישי, עם מעצרו של החשוד   החלה חקירתו באמצעות חוקרי אגף התנועה. 

היום בבוקר באמצעות יחידת תביעות תעבורה של משטרת ישראל הוגש נגדו כתב אישום בגין: נהיגה בזמן פסילה, אי ציות לשוטר במדים, רישיון נהיגה שפקע מעל 6 חודשים וכן רישיון רכב שפקע.

כאמור, בהחלטתו קבע בימ"ש כי לאור הנסיבות יוארך מעצרו של הנאשם עד החלטה אחרת, תוך הנימוק העולה מפרוטוקול ההחלטה של בימ"ש: "לאחר ששמעתי את טיעוני הצדדים ולאחר שעיינתי בעברו התעברותי של הנאשם, אשר נוהג משנת 2010,  14 הרשעות קודמות, בין הרשעותיו נהיגה בזמן פסילה ואי ציות לשוטר...הגעתי לכלל מסקנה כי קיימת עילת מעצר כנגד הנאשם בשל מסוכנותו וזאת לאחר שנמצא כי קיים יסוד סביר לחשש שהמשיב יסכן את בטחונו של אדם או בטחון הציבור". עוד הוסיף השופט כי "בימים אלו, כשנגע תאונות הדרכים משתולל וגובה קורבנות רבים חובה על בימ"ש לסייע במאבק למניעת המסוכנות הנשקפת מנהגים עבריינים, בין השאר באמצעות הרחקתם מהכביש". 

עוד כתבות
זאב גולדשמיט 15/03/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/03/2019
זאב גולדשמיט 07/03/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/03/2019
מיכאל פרוסמושקין 27/02/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר נדקר בנתניה
צעירה איבדה את הכרתה בתחנת רכבת
שניים הותקפו בנמל אילת
בקרוב בת"א: מיניבוסים לפי קריאה
גאווה בית ספרית
סכסוך שכנים הסתיים בתקיפה
סכסוך שכנים הסתיים בתקיפה
מגבירים אכיפה בנושא האופניים החשמליים
אילת תסגר בפני מטוסים?
אילת מסלימה את המאבק נגד סגירת שדה דב