רעננה

צעיר מרעננה הואשם בנהיגה בפסילה והימלטות משוטר

הצעיר, שהוגש נגדו כתב אישום בתום חקירת אגף התנועה, יישאר במעצר עד להחלטה אחרת. באמתחתו 14 הרשעות קודמות כולל נהיגה בזמן פסילה ואי ציות לשוטר

מיכאל פרוסמושקין 06/03/2019
כתב אישום חמור (iclipasrt)

בעקבות הגשת כתב האישום, החליט בימ"ש השלום לתעבורה בת"א כי, צעיר, בן 27, מרעננה יישאר במעצר עד החלטה אחרת בגין הימלטות משוטר ונהיגה בפסילה. 

בתאריך 21.2.19 כשהוא רכוב על אופנוע, התבקש הנאשם לעצור בצד הדרך לבדיקה.  במהלך הבדיקה בכביש 2 לכיוון כביש 5, טען הנאשם כי אין בידיו מסמכים מזהים והחל להימלט מהשוטר כשהוא רכוב על האופנוע ואינו שהה להוראות השוטר לעצור. לאחר סריקות הנאשם לא אותר.

במהלך הימים האחרונים בוצעו ע"י בלשי וחוקרי אגף התנועה פעולות חקירה ואיתור שהובילו אל הנאשם. אתמול, יום שלישי, עם מעצרו של החשוד   החלה חקירתו באמצעות חוקרי אגף התנועה. 

היום בבוקר באמצעות יחידת תביעות תעבורה של משטרת ישראל הוגש נגדו כתב אישום בגין: נהיגה בזמן פסילה, אי ציות לשוטר במדים, רישיון נהיגה שפקע מעל 6 חודשים וכן רישיון רכב שפקע.

כאמור, בהחלטתו קבע בימ"ש כי לאור הנסיבות יוארך מעצרו של הנאשם עד החלטה אחרת, תוך הנימוק העולה מפרוטוקול ההחלטה של בימ"ש: "לאחר ששמעתי את טיעוני הצדדים ולאחר שעיינתי בעברו התעברותי של הנאשם, אשר נוהג משנת 2010,  14 הרשעות קודמות, בין הרשעותיו נהיגה בזמן פסילה ואי ציות לשוטר...הגעתי לכלל מסקנה כי קיימת עילת מעצר כנגד הנאשם בשל מסוכנותו וזאת לאחר שנמצא כי קיים יסוד סביר לחשש שהמשיב יסכן את בטחונו של אדם או בטחון הציבור". עוד הוסיף השופט כי "בימים אלו, כשנגע תאונות הדרכים משתולל וגובה קורבנות רבים חובה על בימ"ש לסייע במאבק למניעת המסוכנות הנשקפת מנהגים עבריינים, בין השאר באמצעות הרחקתם מהכביש". 

עוד כתבות
נהג מונית הואשם בתקיפה
מיכאל פרוסמושקין 23/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/05/2019
זאב גולדשמיט 13/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
שני ישובים חדשים יוקמו בנגב
שני ישובים חדשים יוקמו בנגב
ספורט תחת כיפת השמיים
"אני בוחרת לוותר מפאת האחריות הציבורית"
זירת התאונה
3 שנות מאסר לנהג שדרס למוות תושבת הוד השרון
ולנו יש "אלגלאפל"
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
גונבי זהויות יתקלו מעתה בקשיים
"גונבי זהויות" יתקלו מעתה בקשיים בניכוי מס
בכל אחד יש ניצוץ