רעננה

מפלה בגמר

נבחרת הבנות של תיכון אוסטרובסקי בכדורסל סופגת תבוסה כואבת בגמר התיכונים ומנוצחת בפעם השניה ברציפות על ידי היריבה המושבעת מראשון לציון

זאב גולדשמיט 26/12/2018
נבחרת הבנות בכדורסל. תבוסה כואבת בגמר צילום: ארז עוזייר

נבחרת הכדורסל בנות של תיכון אוסטרובסקי קיוותה להחזיר את האליפות הביתה, תואר בו זכתה לפני שנתיים, אבל החלומות ידחו, אחרי שביום חמישי שעבר הן הפסידו, זו שנה שניה ברציפות בגמר ליגת התיכוניים, ליריבה המושבעת, הגימנסיה הריאלית ראשל"צ 79:43.      

 

 כאלף צופים (מספר לא מבוטל במשחק נשים) באולם הדרייב אין יצרו אוירה מחשמלת. כיוון שהמשחק התקיים בשעת צהריים, הלימודים הסתיימו בשעה מוקדמת והתלמידים והמורים באו לעודד. גם ראש העירייה, חיים ברוידא, שידוע כחובב ספורט, הגיע לתמוך אבל איך שנפתח המשחק התברר שזה היה במעמד צד אחד. שחקניות ראשון לציון שלטו בכל הפרמטרים והצטיינו באחוזי קליעה גבוהים, ברחו ליתרון דו סיפרתי שהלך ותפח עד שהשיגו את הכרטיס המיוחל לאליפות העולם.        

 

 בנות אוסטרובסקי הציגו משחק הקרבה, שלא הספיק. למרות שבהרכב שיחקה ירדן גרזון, שחקנית בולטת במכבי רעננה בוגרות, רוב שחקניותיה הן תלמידות כיתה י', חסרות ניסיון שחוו לראשונה את מעמד משחק הגמר. כנראה שבשנה הבאה שוב נפגוש בקלאסיקו של הנשים את אוסטרובסקי וראשל"צ. ירדן גרזון הצטיינה עם 18 נקודות ועשרה ריבאונדים. יתר הקולעות: רותם שוסטר 12, אמי רינת 6, גל כהן 4, עמית כהן 2, זוהר גולדמן 1.


גל כהן בת ה-17 אמרה: "האכזבה גדולה. הצוות יוני דנישבסקי אורן לם ואבי שושני הכינו אותנו, והם הרוח החיה בנבחרת, אבל לא הצגנו בגמר מאה אחוז יכולת. אנחנו מסוגלות לשחק הרבה יותר טוב. הלחץ השפיע, מה גם שרוב  השחקניות שלנו הן מכיתות י'-י"א, שקצת התרגשו. אין מה לעשות, השנה ראשון לציון יותר טובות מאתנו, אבל בשנה הבאה תהיה לנו נבחרת מצוינת כי אצלנו צברו ניסיון ובגימנסיה רוב הבנות מסיימות תיכון. לצערי, בשנה הבאה אני כבר לא אהיה במעמד הזה".   

 

המאמן יוני דנישבסקי: "עשינו עונה יפה, במהלכה הצגנו משחקים שוטפים. הגענו מוכנים למשחק הגמר, אך לצערנו הדברים לא הלכו כמו שהיינו רוצים, וזה חלק מהספורט. מי שלא יודע להפסיד, לא יידע גם לנצח. כאחד שזכה בשבע אליפויות של ליגת התיכוניים, אין לי ספק שנבחרת אוסטרובסקי עוד תזכה בהמשך בתארים".                         

נעבור לבוגרות. קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי רעננה הפסידה ביום שני לאליצור נווה דוד רמלה 72:57. רעננה מדורגת במקום השמיני עם 14 נקודות, רק נקודה פחות מאשדוד והרצליה שבמקומות חמישי ושישי.עוד כתבות
אוריאל טרוצקי. מרעננה לנבחרת אורוגוואי
זאב גולדשמיט 12/06/2019
מנחם קורצקי , דרבי השרון בסוף הסיבוב
זאב גולדשמיט 11/06/2019
עדן זיו. אלופת ישראל לגילאי 16 בקפיצה במוט
זאב גולדשמיט 06/06/2019
דרור גורן (משמאל) והצוות המקצועי של הקבוצה
זאב גולדשמיט 29/05/2019
קבוצת הרוגבי נשים. ממשיכה לזכות בתארים
זאב גולדשמיט 29/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
המספרים של מושי
פעילי כנפיים של קרמבו בבאר שבע
"יום קרמבו" בבאר שבע
תלש לחבור לעבודה את האוזן
אישום: תלש לחברו לעבודה את האוזן
במיוחד בפורים - אם שותים לא נוהגים
גם בפורים - אם שותים לא נוהגים
מבנה מנהל החינוך. יעבור למבנה אחר של העירייה
עיריית רעננה תפנה את משרדי אגף החינוך והמחשוב ברחוב רמב"ם
תאונת דרכים בדרום
תאונה בין רכב מסחרי למשאית בכביש 80
אברהם טל לפני ההופעה
אברהם טל הופיע במסגרת פסטיבל גולדסטאר סאונד סיסטם 2019
יור מועצת הנוער  יהונתן ברוסילובסקי-וייצמן וראש העיר משה פדלון מחזיקים במפתח העיר במליאת העירייה. (מימין) גזבר העירייה רוני חדד, מנכל העירייה יהודה בן עזרא, ממ וסגנית ראש העיר איה פרישקולניק
"לו הייתי ראש העיר"...